Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit duis sed.

Monday - Friday 08:00 - 20:00

Saturday and Sunday - CLOSED

+ 0800 2466 7921

office@construction.com

34th Avenue

New York, W2 3XE

Top
 

Team

Building Retail

Robin

Robin Albersen

Functie: Eigenaar
telefoonnummer: 06-48278592
e-mailadres: albersen@buildingretail.nl

Lianne

Lianne Aben

Functie: Projectmanager
e-mailadres: aben@buildingretail.nl

Jessica

Jessica van der Zande

Functie: Office Assistent
e-mailadres: vanderzande@buildingretail.nl

Ed

Ed Wapperom

Functie: Projectmanager
e-mailadres: wapperom@buildingretail.nl

Jasper

Jasper Klinkhamer

Functie: Associate design director
e-mailadres: klinkhamer@buildingretail.nl

Ilse

Ilse de Snaijer

Functie: Interieurarchitect
e-mailadres: desnaijer@buildingretail.nl